«ПриватБанк» запускає в Україні нову технологію безконтактної оплати за NFC-мітками

«ПриватБанк» запускає в Україні нову технологію безконтактної оплати за NFC-мітками

«ПриватБанк» запускає в Україні нову технологію безконтактної оплати за NFC-мітками

«ПриватБанк» повідомив про початок робіт по запуску в Україні принципово нової технології безконтактної оплати смартфонами за NFC-мітками. Вона розроблена для підприємців та невеликих торгових точок, підприємств громадського харчування та дозволяє оплачувати покупки та послуги в один клік за допомогою сумісного смартфона.

Для підключення сервісу підприємцям та торговим точкам достатньо оформити онлайн-заявку в банку та отримати комплект спеціальних NFC-міток, які можна наклеїти у зручному для оплати місці.

Процес оплати за NFC-міткою дуже простий — покупцю достатньо прикласти свій смартфон з NFC до спеціальної платіжної «мітки», розташованої на касі або безпосередньо точці обслуговування (наприклад столику в кафе), і завершити платіж через «Приват24».

Як повідомили у банку, з 21 грудня 2021 року новий сервіс запущений у тестовому режимі та проходить тестування у торгових точках та підприємствах громадського харчування у Києві та інших регіонах України. Після завершення бета-тестування сервісу підключити оплату NFC-міткам зможуть усі клієнти послуги еквайрингу через особистий кабінет сервісу або “Приват24 для бізнесу.

Нещодавно «ПриватБанк» та Visa спільно запустили в Україні послугу «Термінал», що перетворює Android-смартфони з NFC на POS-термінал.

Джерело: ПриватБанк

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Предыдущая запись Названы самые посещаемые сайты в 2021 году. Google уже не первый
Следующая запись З 23 грудня у шести областях України скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки