У Spotify з’явилися тексти пісень

У Spotify з’явилися тексти пісень

У Spotify з’явилися тексти пісень

18 листопада Spotify повідомив про глобальний запуск функції, яка дозволяє користувачам музичного сервісу під час прослуховування бачити тексти пісень. І для цього необов’язково бути Premium-передплатником.

Spotify почав тестувати функцію в окремих країнах ще у 2020 році, і тільки зараз її запустили для користувачів по всьому світу. Доступ до неї відкривається поступово, тому наразі тексти пісень можуть бачити не всі. У деяких випадках функція з’являється після оновлення та перезавантаження.

Функція доступна у десктопній версії Spotify, а також у фірмовому застосунку на iOS і Android. Щоб ввімкнути її на ПК, потрібно натиснути на піктограму мікрофона на екрані прослуховування — і текст пісні з’явиться на основному екрані в режимі караоке.

У Spotify з'явилися тексти пісеньУ мобільному застосунку Spotify на iOS і Android, щоб побачити слова тої чи іншої пісні, потрібно перейти на екран відтворення та змахнути знизу вгору.

Розробники підтвердили, що тексти пісень з’являться також на PS4, PS5, Xbox One та телевізорах з ОС Android TV.

***

Spotify запустила нову функцію перегляду текстів пісень у партнерстві з сервісом Musixmatch. Але насправді це було вже. Як відзначає The Verge, у Spotify доволі непроста історія з додаванням текстів пісень — раніше шведський сервіс вже співпрацював з Musixmatch над показом текстів пісень, але у 2016 році їхнє партнерство припинилось. Потім Spotify у партнерстві Genius запустив функцію «Behind the Lyrics», яка дозволяла отримувати довідкову інформацію про пісні, але не підходила для сеансів караоке. До речі, в коментарі TechCrunch представник Spotify підтвердив відмову від функції «Behind the Lyrics».

У Spotify розраховують, що до кінця 2021 року чисельність щомісячно активних користувачів (MAU) на платформі перевищить 400 млн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Предыдущая запись Электрокроссовер Kia Concept EV9 представлен официально — 480 км хода, 27-дюймовый дисплей и трансформируемый трехрядный салон
Следующая запись WB Games представила бесплатный кроссплатформенный файтинг MultiVersus с героями своих франшиз (трейлер)